Ще одну зовсім незвичайну книгу виготовлюють в рамках соціального проекту

«Тактильні книжки для слабозорих та незрячих дітей».

https://vk.com/club131761984

Тактильні книги для слабозорих та незрячих дітей


Ще одну зовсім незвичайну книгу виготовлюють в рамках соціального проекту «Тактильні книжки для слабозорих та незрячих дітей».
Тактильний посібник з біології для дітей шкільного віку, що мають порушення зору, робить Євгеній Калмиков, керівник компанії «Брайль Україна».
Виготовлена вона з пластика ПВХ на якому містяться об’ємні зображення органів дихання людини, органів травлення, серця, а також будова рослинної та тваринної клітин.Написи виконанні шрифтом Брайля. Книга створена в ручний спосіб. Для виготовлення окремих елементів посібника, використовувалось спеціальне обладнання та комп’ютерна техніка.
Ця книжка дуже потрібна школярам, тому що вони зовсім не забезпечені подібним матеріалом. Такий посібник виготовлюється в Україні вперше.


Компанія «Брайль Україна» приєдналась до соціального проекту з метою покращити умови для навчання діток з порушенням зору, які проживають на Черкащині, та створити спеціальні матеріали, найнеобхідніші їм для вивчення важливих предметів шкільної програми.


Компанія «Брайль Україна» спеціалізується на виготовленні інформаційної продукції для слабозорих та незрячих людей: вивіски, таблички, знаки доступності, мнемосхеми, азбуки для вивчення Брайля. Підприємець забезпечує потребу в цих матеріалах не лише споживачів Черкащини, а й усієї України.